PROFESYONEL SERVİS HİZMETLERİ

Açık Alan Serinletme Sistemleri

•             Bahçe Açık Alan Serinletme Soğutma

•             Kafeterya Açık Alan Serinletme Soğutma

•             Restoran Bahçesi Serinletme Soğutma

•             Plaj Açık Alan Serinletme Soğutma

•             Havuz Açık Alan Serinletme Soğutma

•             Miting Alanı Serinletme Soğutma

•             Festival Alanları Serinletme Soğutma

•             Konser Alanları Serinletme Soğutma

•             Açılış Töreni Serinletme Soğutma

•             Su Buhari ile Serinletme Soğutma

•             AVM Açık Alan Serinletme Soğutma

•             Spor Sahaları Serinletme Soğutma

 

 

Bahçe açık alan serinletme

Yazın sıcak havalarda genellikle Akdeniz ege bölgesindeki bunaltıcı sıcak havalarda güneşin altında sıcaklık 50 - 60 dereceyi bulur.

 

Aynı şekilde gölgede de 40 - 45 dereceyi bulan sıcaklıklar çıkmaktadır.

Bu sıcak havalarda insanların açık havada gezmeleri sağlık yönünden problemler oluşturabilir.

 

Bu nedenle bahçelerde bahçe serinletme sistemleri, bahçe soğutma sistemleri, açık alan soğutma sistemi ve serinletme sistemleri üzerine çeşitli sistemler yapılmıştır.

 

 Fakat yapılan bu sistemler uygun serinleme sistemleri arasında en iyi olan su buharı ile serinletme kadar etkili ve ekonomik değildir.

 

Dozaj pompası sayesinde yönlendirilen basınçlı su nozullarla 5 ila 20 mikrona kadar parçalara bölünür.

 

Bölünen bu su parçacıkları çok çabuk şekilde buharlaşır.

 

Soğuk su buharı oluşması sonucunda ortamın ısını düşmeye başlar bu işlem tamamen doğal bir işlem olduğundan sağlığa karşı her hangi bir zararı yoktur.

 

Ek olarak sistemin içerisine parfümde ilave edilebilir. Böylelikle bahçelerinizi soğutup serinlik elde ederken hoş kokularda elde edebilirsiniz.

 

Bahçe açık alan soğutma veya bahçe açık alan serinletme olarak bilinen bu sistem deneyimli personelimiz sayesinde bahçenizde yapılacak olan testlerle bahçe soğutulması veya bahçe serinletme için en ideal hesaplamalar yapılır.

 

Bu hesaplamalar ucuz en ekonomik açık alan serinletme veya işlemin verimliliği için kesin yapılması gereken hesaplamalardır.

 

Bahçe soğutma veya serinletme sistemi hakkında detaylı bilgiyi online müşteri hizmetleri destek bölümünden edinebilirsiniz.

 

Dilerseniz iletişim numaralarımızı arayarak personelimizden bilgi alabilirsiniz.

Uygulama alanları:

Uygulama ve avantajları, bahçelerde açık hava soğutma, bahçe açık hava serinletme, soğuk su buharı, açık alan soğutma, bahçe açık alan soğutma, açık alan serinletme, bahçe açık alan serinletme, ekonomik açık alan serinletme, ucuz açık alan serinletme, bahçe soğutma ve serinletme sistemi, bahçe serinletme, bahçe soğutma sistemi, açık alan soğutma sistemi, açık alan serinletme sistemi, uygun serinleme sistemleri

Kafeterya açık alan serinletme

 

 Kafeterya bahçenizde veya açık alan kafeterya bölümlerinizde yaz aylarında müşterileriniz her ne kadar oturmak istese de bunaltıcı sıcaklardan dolayı oturmazlar.

 

Bu nedenle müşteriler klimalı mekânları tercih etmektedirler.

 

Klimalar kapalı alanları soğutma işleminde başarılıyken açık alanları soğutma işleminde istenilen sonucu vermeyebilir.

 

Ek olarak elektrik masrafları işletme sahibini zora sokabilmektedir.

 

Bu nedenle kafeterya soğutma sistemi için genellikle klimalar kullanılıp sadece  kapalı alanlar soğutulmaktadır. 

 

Fakat ülkemizdeki dumansız hava sahası kanunları nedeniyle kapalı alanlarda sigara içmek yasaktır. Buda sigara içen veya doğal manzaraya karşı keyif çayını içmek isteyen müşterinin kafeteryaların açık alanları kullanma isteğini ortaya çıkartır.

 

Kafeterya açık alanlarının serinletilmesinde vantilatör 'ün yeterli olmadığı gibi klimanında masraflı ve yeterli olmadığı ortadadır.

 

Alfa geliştirdiği soğuk su buharı ile serinletme soğutma sistemi sayesinde müşterileriniz kafeteryanızın yarı açık alan veya tam açık alan serinletme soğutma işlemini daha ekonomik ve daha verimli soğutulmasını işlemini yapmakla kalmayıp ek olarak içerisine eklenecek olan parfüm sistemleriyle ortama hoş kokular salgılayarak daha kaliteli hizmet vermenizi sağlamaktadır.

 

 Alfa yüksek basınçlı pompaları sisteme verilen basınçlı suyun nozullar sayesinde suyun 5 ila 20 mikrona parçalanmasını sağlamaktadır.

 

Parçalanan bu su parçacıkları havada çok çabuk şekilde buharlaşarak ortamın sıcaklığını düşürmektedir.

 

Ortaya çıkan sis sayesinde otantik bir görüntü elde ederken bir yandan müşterileriniz serinletebilir müşterilerinize hoş bir deneyim yaşamasını sağlayabilirsiniz.

 

 Alfa Kafeterya soğutma sistemi ve serinletme sistemi deneyimli personellerimizin alan kontrolü yaptıktan sonra size sunacağı seçeneklerle en ekonomik ve en verimli açık alan serinletme ve soğutma hizmetini elde edebilirsiniz.

 

ayrıntılı bilgi için müşteri hizmetlerimizden online destek alabilirsiniz.

 

Veya iletişimdeki telefon numaralarımızdan bize ulaşıp açık alan soğutma sistemi ve açık alan serinletme serinletme sistemi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

      Uygulama ve avantajları, açık alan kafeterya serinletme, kafeterya soğutma sistemi, serinletme soğutma, buhar ile soğutma, açık hava soğutma, açık alan serinletme, kafeterya açık alanların serinletme sistemi, soğuk su buharı ile serinletme, soğuk su buharı ile soğutma sistemi, ekonomik soğutma sistemi, açık alan serinletme ve soğutma, açık alan soğutma sistemi, açık alan kafeterya serinletme

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.486832.6170
Euro34.601234.7398
Hava Durumu
Saat
Takvim
Üyelik Girişi
Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam14
Toplam Ziyaret178386