PROFESYONEL SERVİS HİZMETLERİ

Fethiye Viessmann ısı pompası satış bayi


Fethiye Viessmann
Yeni Nesil Isı Pompası Satış Bayi
Viessmann Isı Pompaları

Isıtma giderlerinden tasarruf etme ile çevre dostu sıcak su üretimini bir araya getirmek istendiğinde, ısı pompaları ilk seçimdir. Çünkü ısı pompasının kullandığı enerji çevre tarafından sınırsız ve bedava olarak sunulur. Tam değerli bu ısıtma sistemi bu enerjiyi kullanabilmek için, pompa ile tahrik ünitesini çalıştırmak üzere çok az miktarda elektrik kullanır. Isı pompası fosil yakıtlardan bağımsızlık sağlar ve CO2 salınımlarının azalmasına ve iklim korumasına aktif olarak katkıda bulunur.

Viessmann Isı pompası hakkına bilmeniz gerekenler ...

Viessmann Hava-Su ısı pompaları

Bu ısı pompaları primer enerji kaynağı olarak dış hava veya tahliye havasını kullanırlar. Bodrum Viessmann ısı pompası

 

Yüksek kaliteli split tipi hava/su ısı pompaları

Split tipi ısı pompaları sessiz bir iç ünite ve hava taşıyan bir dış üniteden oluşur. Bu yapı şeklinde zahmetli duvar delme ve hava kanalları döşeme çalışmalarına gerek yoktur.

 

Viessmann Vitocal 200-S – yeni bina ve bina dönüşümü için uygun fiyatlı bir seçenek

 

Bu avantajlardan yararlanın

 

Uygun fiyatlı güvenilir bir ısı pompası

Dış ünite isteğe bağlı olarak monte edilebilir (yerde duran veya duvara asılı)

Isıtma ve soğutma için ters işletme

Kamu tarafından teşvik verilebilir (bulunduğu yere bağlı)

Kendi ürettiğiniz elektriğin en iyi şekilde kullanılması

 

 

Sessiz ve etkin

 

Vitocal 200-S Split tipi bir hava/su ısı pompasıdır. Dış havadaki ısıyı alır ve ısıtmak için uygun bir sıcaklık seviyesinde tekrar dışarıya verir. Burada tahrik enerjisine dönüştürülenin üç dört katı kadar enerji ısıtmak için dışarıya verilir.

 

Bu ısı pompası seçenek olarak sadece bir ısıtma sistemi veya ısıtma ve soğutma tesisi olarak sipariş edilebilir. Bir konut havalandırma sistemi ile bağlı olarak bir evin sıcaklığı konforlu bir şekilde ayarlanabilir.

 

Viessmann Vitocal 200-S özellikle yeni bina veya bina dönüşümü için bivalent (ikili) sistemler için uygundur. Daha yüksek kapasiteler için birden fazla Vitocal 200-S ile bir kaskad oluşturulabilir.

 

  Viessmann Vitocal 222-S – uygun fiyatlı Split tipi ısı pompası

 

Bu avantajlardan yararlanın

 

Sessiz bir iç ünite ile hava geçişli dış üniteye ayrılması

Dış ünite esnek olarak yerleştirilip monte edilebilir

İç ünitenin kompakt boyutları mutfak ölçülerine uyar

170 litrelik depo üzerinden konforlu sıcak su beslemesi

Kendi ürettiğiniz elektriğin en iyi şekilde kullanılması

 

Kompakt Split tipi hava/su ısı pompası Vitocal 222-S yeni yapı tek ailelik müstakil evler için uygun fiyatlı bir enerji merkezidir.

 

 

Viessmann Vitotronic 200 kontrol panelinin grafiksel kullanıcı arayüzü sayesinde basit/sezgili olarak kullanılabilir. Işıklı büyük ekran kontrastlıdır ve iyi okunabilir.

 

Isıtma ve soğutma

 

Viessmann Vitocal 222-S isteğe bağlı olarak sadece bir ısıtma sistemi olarak veya soğutmak ve ısıtmak için kullanılabilir. Konut havalandırma cihazı ile kombine edildiğinde odaların sıcaklığı konforlu bir şekilde ayarlanabilir.

 

  


Viessmann Vitocal 242-S – Solar işlevli Split tipi ısı pompası

 

Bu avantajlardan yararlanın

 

Sessiz bir iç ünite ile hava geçişli dış üniteye ayrılması

Dış ünite esnek olarak yerleştirilip monte edilebilir

İç ünitenin kompakt boyutları mutfak ölçülerine uyar

Güneş enerjisi üzeriden kullanma suyu ısıtması için 220 litrelik depo

Kendi ürettiğiniz elektriğin en iyi şekilde kullanılması

  

Viessmann Kompakt Split tipi hava/su ısı pompası Viessmann  Vitocal 242-S yeni yapı tek ailelik müstakil evler için önerilir. 

 

Entegre solar işlevi sayesinde kullanma suyu güneş enerjisi sistemi üzerinden ısıtılabilir.

 

 

Isıtma ve soğutma

 

Viessmann Vitocal 242-S isteğe bağlı olarak sadece bir ısıtma sistemi olarak veya soğutmak ve ısıtmak için kullanılabilir.

 

Kontrol panelinin grafik kullanıcı arayüzü ısıtma ve soğutma tanım eğrilerini de gösterir. Bir güneş enerjisi sistemi bağlandığında ayrıca güneş enerjisi eldesi de gösterilir.


 

 

Viessmann Vitocal 350-A - dönüşüm için çok uygun

 

 

Bu avantajlardan yararlanın

 

Yüksek gidiş sıcaklıkları nedeniyle dönüşüm için önerilir

İç ve dış mekanlar için uygundur

Fan devri gece işletmesinde düşürüldüğünden oldukça sessiz çalışır.

65 °C'ye kadar sıcaklıklarda yüksek kullanma suyu konforu

Beş ısı pompasına kadar bir kaskad sistem kurulabilir

Enerji verim sınıfı A++ *

* AB Direktifi No. 811/2013 ısıtma, ortalama iklim koşulları, düşük (35 °C) uyarınca

  

Eski ısıtma sistemlerine uyar

 

Viessmann Hava/su ısı pompası Vitocal 350-A ortam havasındaki bedava ısıyı kullanır. Yenilikçi elektronik modül yüksek verim sağlar ve 2 °C dış hava sıcaklığında dahi 65 °C'de kullanma suyu hazırlar.

 

Burada, klasik radyatörlerle işletmek için gerekli olan yüksek gidiş sıcaklığı gereklidir. Dönüşümde ısıdan daha iyi yararlanabilmek için bu radyatörlerin sıcaklık radyatörleri ile değiştirilmesi önerilir.

 

 

Dış mekana monte edilerek yerden tasarruf edilmesi

 

Viessmann Vitocal 350-A isteğe bağlı olarak evin içine veya dış mekana kurulabilir. Isı pompasının üç kademeli radyal fanı özellikle sessiz çalışır. Akış tekniği bakımından optimize edilmiş hava geçişi ve ses yalıtımlı muhafaza sayesinde bu cihaz çok sessizdir. Gece işletmesinde kademeli fan kontrolü devir sayısını düşürür ve cihaz daha da sessiz çalışır.

 

Dış mekana yerleştirildiğinde, ısıyı eve taşımak için Viessmann tarafından birbirlerine çok iyi uyan aksesuarlardan oluşan bir paket sunmaktadır.
 

Birbiriyle uyumlu: Sistem Tekniği

 

''Bütün, onu oluşturan parçaların toplamının ötesindedir.'' Viessmann bu prensibe uygun olarak sadece kalite, güvenirlik ve verimlilik bakımından yüksek Viessmann standartlarını yerine getiren cihazlar sunmaz. Tüm ürünler yapı parçalarının birbirlerine tam olarak uyduğu eksiksiz bir sisteme bağlıdır. Yenilikçi üstün teknolojinin tam kapasite kullanımı ancak sistem bileşenlerinin mükemmel bir şekilde etkileşimi ile sağlanabilir.

 

Viessmann sistem tekniğine, güvenilir ve ekonomik bir ısıtma sistemi için gerekli her şey dahildir. Kablosuz uzaktan kumandalı Vitotronic kontrol paneli ve güçlü Vitocell boylerden ekonomik ısıtma desteği için güneş enerjisi sistemlerine kadar tüm ürünler sıcak su konforu sağlamaktadır.

 

Geleneksel ısıtma sistemleri pahalı fosil yakıtları kullanmaktadır.

 

Isı pompası teknolojisini kullanan ısıtıcılar çok daha verimli bir biçimde çalışmakta ve fosil yakıtları ya da elektriği esas alan geleneksel bir ısıtma sistemine oranla daha fazla enerjiyi muhafaza etmektedir.

 

Toplam masrafınız çok düşük bir miktardaki elektrik faturası olacaktır, ancak bu miktarı iyi kazanç sağlayan bir yatırım olarak düşünebilirsiniz.

 

Bodrum Isı Pompası Sistemleri - Viessmann , 1 kilowatt'lık elektrik enerjisinden 3 ile 5 kilowatt'lık ısı enerjisi üretmektedir.

 

Muğla Isı Pompası Sistemleri - Viessmann  motorin, gaz veya diğer tehlikeli maddeler kullanmaz dolayısıyla bu maddelerin getirdiği riskler de engellenmiş olur.

 

Buna ek olarak herhangi bir gaz bağlantısına veya yakıt tankına gerek yoktur.

 

Tank sızıntısından dolayı zehirlenme, koku, patlama veya kirlenme gibi bir risk içermez.

 

Marmaris Isı Pompası Sistemleri - Viessmann  ısıyı havadan alır. Herhangi bir yerin kazılmasına veya sondaja gerek yoktur. Hem dış ünite hem de iç ünite kompakt bir tasarıma sahiptir.

 Dış ünite, çatıda olmak üzere binanın dışında herhangi bir yere yerleştirilebilir.

 

Isı Pompası Sistemleri - Viessmann dumansız ve alevsiz çalıştığı için iç ünitenin bulunduğu odada baca veya sabit havalandırmaya gerek yoktur.

 

Fosil yakıt ile çalışan ısıtma sistemlerine alternatif olarak geliştirilen Viessmann  havadan suya ısı pompası, dış havada bulunan ısıyı alarak evinize taşır.

 

Böylece ısınma masraflarınızın büyük bir kısmı dış ortam havasından sağlanmış olur.

 

Böylece hem çevreye zarar verilmezken, ısınma masraflarınız da ciddi oranda düşürülmüş olur.

 

Bir ısı pompası için sadece bir ısı kaynağı (hava), iki ısı eşanjörü (bir tanesi ısıyı absorbe etmek, diğeri ısıyı mahale aktarmak için) ve sistemin çalışmasını sağlamak için göreceli olarak düşük miktarda elektrik enerjisi gereklidir.

 

Isı pompası enerjiyi çevreden sağlamaktadır.

 

Isı Pompası Sistemleri - Viessmann  sisteminde kaynak dışarıdaki havadır. Isı pompası enerjiyi belirli bir sıcaklıkta alır, bu sıcaklığı yükseltir ve ardından bir akışkana aktarır.

 

Isı Pompası Sistemleri - Viessmann  Isı Pompası sisteminde kullanılan akışkan sudur ve radyatörler, döşemeden ısıtma sistemi veya fan coil üniteleri içersinde dolaşır.

  

Datça Isı Pompası Sistemleri - Viessmann Isı Pompası hem yeni hem de restorasyon uygulamaları için kullanılabilir ve standart radyatörlere, döşemeden ısıtma sistemlerine veya fan coil ünitelerine bağlanabilir.

 

Halihazırda bir ısıtma sistemine sahipseniz, bu sistemi bütünüyle değiştirmenize gerek yoktur.

 

İzmir Isı Pompası Sistemleri - Viessmann Isı Pompası radyatör, yerden ısıtma ve fancoile bağlanabilme özelliği sayesinde tüm ısıtma uygulamalarına olanak tanımaktadır.

 

Kışın ısıtma yapan sistem aynı zamanda sıcak yaz aylarında evinizin iklimlendirilmesi özelliğine de sahiptir.

 

Evinizin ekonomik bir şekilde ısıtılıp – soğutulmasını sağlayan Isı Pompası Sistemleri - Viessmann Isı Pompası tüm yıl boyunca kullanım suyunuzu da ısıtacak şekilde en son teknoloji kullanılarak geliştirilmiştir.

 

Sizin yapmanız gereken tek şey, standart olarak sunulan uzaktan kumandanızın tuşlarına dokunarak yaz – kış evinizin tasarruflu bir şekilde iklimlendirilmesini sağlamaktır.

 

Isı Pompası Sistemleri - Viessmann Isı Pompası ısınma ihtiyaçlarınızı karşılamanın yanı sıra evinize sıcak kullanım suyu sağlar. Ayrıca, sıcak yaz günleri için soğutma yaparak siz ve aileniz için konforlu ortamlar yaratır.

 


Isı Pompası Sistemleri - Viessmann Isı Pompası fosil yakıtlara veya elektriğe dayalı klasik bir ısıtma sistemine göre 5 kat daha verimli çalışır. Viessmann Dış havadaki ısıyı kullanarak daha az enerji sarf eder ve konforu kesintisiz şekilde yaşamaya devam edersiniz. Ayrıca bakım ihtiyacı çok düşük olduğundan işletim maliyeti de minimum seviyededir. Inverter kompresör teknolojisi ile enerji tasarrufunuz çok daha yüksek olur.

Fethiye Isı Pompası Sistemleri - Viessmann Isı Pompası doğal bir enerji kaynağı kullanmaktadır. Dış ünite ısıyı dışarıdaki havadan elde eder ve ısıtmayı sağlamak için yeterince yüksek bir seviyeye yükseltir. Daha sonra bu ısı soğutucu borular vasıtasıyla iç üniteye transfer edilmektedir. (Böylece, ilave bir avantaj olarak borular asla donmaz). Kompakt dış ünite delme ya da kazı çalışmaları olmaksızın apartman daireleri de dahil olmak üzere tüm evlere kolaylıkla kurulmaktadır. Dış ünite iki kapasite gamı ile sunulmaktadır

  

Isı Pompası Sistemleri - Viessmann Isı Pompası iç ve dış ünite sistemlerine ek olarak tüm hidrolik parçaların dış ünite içersinde yer aldığı, monoblok bir sistem geliştirmiştir.Bu yeni sistemde soğutucu akışkan hatları yerine kullanılan su boruları, dış üniteden getirilerek iç ortama döşenir ve böylece montaj işleminin daha hızlı ve kolay gerçekleştirilmesini sağlar.

 

Isı Pompası Sistemleri - Viessmann Isı pompasının monoblok farklı modelleri mevcuttur

 

Bütün ısı pompaları iyi dizayn edilmiş yerden ısıtma sistemleri ile en az elektrik harcar.

 

Eğer yerden ısıtma sisteminiz 50-55 C su besleme sıcaklığına göre dizayn edilmişse daha fazla elektrik tüketecektir.

 

BODRUM MÜHENDİSLİK ısı hesaplamalarını 35-40 C besleme suyu sıcaklığına göre gerçekleştirir.

 

Isıtma ve sıcak su sistemi ısı pompası cihazı ile yada güneş enerjisi destekli sağlanır.

  

Isıtma sistemi yerden ısıtma olması durumunda harcanacak enerji çok daha düşük olacaktır.

 

Isı pompası cihazlarımız kışın ısıtma ve sıcak su yanında yazında serinletme & soğutma amaçlı olarak kullanılabilir.

 

Isı pompası cihazlarının serinletme amaçlı kullanımı bir kaç şekilde olabilir.

 

Eğer aktif soğutma isteniyorsa Fan Coil cihazları kullanılmalıdır. Serinletme için yerden, tavandan ve duvardan serinletmede kullanılabilir.

 

Binanızla ilgili olabildiğince ayrıntılı bilgilerle bize mail yazabilir yada ofisimizde görüşmeye

gelebilirsiniz. Firmamız mühendisleri en uygun çözümü size sunacaktır.

 

Eğer yeni bir inşaatınız var ise mimari projenizi bize mail ile ulaştırınız

 

Sizinde inşaat halinde bir projeniz var ise ; projenizi bize mail ile ulaştırınız .

 

BODRUMMÜHENDİSLİK olarak yerden ısıtma , fan coil ve ısı pompası teklif çalışmanızı kısa zamanda mail ile size ulaştırırız. Eğer bitmiş kullandığınız bir bina ise işletme şartlarınızı bize mail ile ulaştırırsanız ; uygun şartlar var ise size ısı pompası teklif çalışması yaparız.

 

AMATÖRLER ÜRÜN SATAR, PROFESYONELLER ÇÖZÜM

 

BODRUM Isı Pompası Sistemleri - Viessmann ISI POMPASI SİSTEMLERİ

Bodrum Isı Pompası Sistemleri

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622
Hava Durumu
Saat
Takvim
Üyelik Girişi
Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam27
Toplam Ziyaret181596