PROFESYONEL SERVİS HİZMETLERİ

Merkezi Süpürge Sistemleri

SİZ ve SEVDİKLERİNİZİN SAĞLIĞI İÇİN MERKEZİ SÜPÜRGE SİSTEMLERİNİ TERCİH ETMELİSİNİZ
 
Birçok seçkin projede artık merkezi elektrik süpürge sistemlerimiz tercih edilmektedir.
Daire, villa, okul, hastane, kafeler vb...
Tamamen sessiz ve hijyenik sistemlerdir. Evde, okulda, hastanelerde, Kafe ve restaurantlarda kimseyi rahatsız etmeden temizliğinizi yapabilirsiniz.
 
Merkezi süpürge sistemi normal sıradan elektrik süpürge sistemlerinden çok farklı bir biçimde çalışarak detaylı ferah bir temizlik yapma olanağı sağlamaktadır.

 
Normal elektrik süpürgeleri içerisinde bulunan filtreler her temizlik yapıldıktan sonra temizlenmesi gerekmektedir.
 
Merkezi süpürge sisteminde ise süpürge vakumunu 6 ayda bir kez temizlemeniz yeterli olmaktadır.
 
Klasik elektrik süpürgeleri ile temizlik yapıldığında süpürge en ince tozları bile çekemezken merkezi süpürgenin vermiş olduğu yüksek emiş gücü ile temizlik yapma olanağı tanımaktadır.
 
Yaşamımızın sürdürmüş olduğumuz her yerin temiz olması gerekmektedir.
Temizlik ilk başlangıç noktası evimiz daha sonrasında ise iş hayatımızı sürdürdüğümüz yerin muhakkak temiz olması gerekmektedir.
 
Klasik elektrik süpürgeleri ile temizlik yapıldığında toz torbası içinde karanlık ortamda biriken bakteriler iki kat daha fazla üremektedir.
Klasik sistemler tozlarla birlikte aldığı, mikrop ve organizmaları aynı ortama saçmaktadır.
 


Apartman Merkezi Süpürge Sistemi
 
Apartman merkezi süpürgeMerkezi süpürgenin oturmuş olduğunuz eve montajı çok kolaydır. Bina inşaat öncesinde veya inşaat sonrasında evinizde bulunan tüm oda ve koridor katlarına priz deliklerine benzeyen vakum hat boruları çekilerek tesisatı yapılır. Ev içinde her 45 m2 içinde merkezi süpürge başlıklarının yerleştirilmesi yeterli olur.
 
Ana vakum ünitesinin yerleşim alanı banyo, balkon veya eviniz içinde kör bir noktada kalan bölgeye yerleştirilir. Eğer istenilirse bu sistem binaya komple olarak merkezi süpürge sistemi her daireye özel olarak tasarlanabilir. Ana vakum ünitesinin balkonda oluşu veya başka bir noktada oluşu her temizlik yapma esnasında vakum cihazından gelen gürültüyü ev içine yansıtmadan rahatlıkla temizlik yapabileceksiniz. Eğer müşterimizin tozlara karşı yüksek düzeyde alerjisi bulunuyor ise ana vakum ünitesi muhakkak balkonda olması büyük avantaj sağlayacaktır.
 
Bulunduğunuz ortamın temizliği bittikten sonra prizlerden hortumları çıkararak ve ana kumanda ünitesinin fişini çekerek cihazı kapatıp temizliğinizi sonlandırabilirsiniz. Minimum ev içinde süpürge hortum uzunlukları 10 metredir. Eğer istenirse bu oran daha da arttırılabilir.
 
Villa Merkezi Süpürge Sistemi
 
Villa merkezi süpürgeVillalarda normal bir elektrik süpürgesi ile temizlik yapmak oldukça zordur. Elektrik süpürgesini her kata taşımak ve toz torbasının aktif olarak temizliğinin yapılması gerekmektedir. Merkezi süpürgenin vermiş olduğu kolaylık sayesinde sadece boru hat hortumları değiştirirsiniz ve vakumun toz torba temizliğini 6-12 ay aralıklar ile temizliğini sağlayabilirsiniz. Merkezi süpürge sistemi ile her kata ve odaya yerleştirilen boru priz hatları ile kolaylıkla temizlik yapar, elektrik süpürgesini taşımak zorunda kalmazsınız.
 
Villalara merkezi sistemin yapılması villanın tadilat aşamasındayken yada inşaat halindeyken yapılmış olması işimizi oldukça kolaylaştıracaktır. Villalarda genel olarak kullanmış olduğumuz boru hatları 60 mm kalınlığa sahip yıllar boyu hiçbir şekilde eskimeden kullanabilir olması sorunsuzca cihazı kullanmanız anlamına gelmektedir.


 
Çok Kullanıcılı Merkezi Süpürge Sistemi
 
Otel merkezi süpürgeFazla kullanıcıların olduğu yani otel veya apartman daireleri gibi yerlerde genel olarak merkezi süpürge sistemlerinde yüksek emiş gücüne sahip süpürge sistemlerini kullanmaktayız.
 
3000-4000 watt gücüne sahip cihazlar her eve hortum boru tesisatının yerleştirilmesi ile her konut içinde verimli temizlik imkanı sağlamaktadır.
 
 
Merkezi süpürge kullanım alanları arasında genel olarak apartmanlarda, villalarda, otel ve plazalarda, oto yıkama ve alışveriş merkezlerinde kullanılan, hayatımızı kolaylaştıran iyi bir süpürge sistemidir.
Merkezi elektrik süpürgesi tek bir ana üniteden çalışan, yüksek emiş ve oldukça yüksek elektrik tasarrufu sağlayan bir sistemdir.
Toz bakteri ve herhangi bir nedenden dolayı sağlık problemleri yaşıyor iseniz merkezi elektrik süpürge sistemi tam size göre.
Yarı ve tam zamanlı emiş gücü sistemi sayesinde temizlik esnasında tozlar ana kumanda ünitesine yerleşir ve normal temizliklerden farklı olarak toz torbasını sıkça değiştirmenize gerek duymadan oldukça merkezi, kullanışlı bir sistemdir.
Normal elektrik süpürgeleri ile temizlik yapıldığında toz torbaları içerisine biriken tozlar temizlenir


 
Kullanım Alanları ve Özellikleri Nelerdir?
 
Merkezi elektrik süpürgesi sisteminin kullanım alanları arasında çok katlı yüksek binalarda, özel konutlar (villalar) içerisinde, bir çok tesis kuruluşunda, kamu kurumlarında kullanım imkanı sağlayan bir sistemdir. Çok sessiz kullanım imkanı sağlar ve neredeyse hiç gürültü oluşmadan temizlik imkanını sizlere sağlar. Hiç gürültü oluşmadan ister gece saatlerinde temizlik yapın, isterseniz gündüz temizlik yapın hiç fark etmez günün her saatinde kimse rahatsız olmadan merkezi süpürge ile temizlik yapabilirsiniz.
 
Merkezi elektrik süpürgesi içerisine emilen kirler cihazın haznesine birikir ve canınız istediği zaman filtre ve kir haznesini temizleyebilirsiniz. Cihazın hazne büyüklüğü çok yüksek olduğundan dolayı bu temizliği çok sık yapmanıza gerek yoktur. 6-12 aylar arasında merkezi süpürgenin toz haznesini boşaltıp temizliği yapabilirsiniz.
 
Bulunduğunuz ortamdaki temizlik bittikten sonra cihazın elektrik bağlantısını kapatıp, hortumlarını prizlerden çıkarmanız yeterli olacaktır. Normal elektrik süpürgelerinin hortumları çok kısa olurken merkezi elektrik süpürge sistemlerinin boru hortumları oldukça uzundur ve isteğe göre uygun boyutlarda hortumlar alabilir tüm temizlik aparatlarını kullanabilirsiniz.
 
Merkezi elektrik süpürge sistemi sayesinde oldukça ergonomik temizlik yapabilecek ve klasik elektrik süpürgelerinin vermiş olduğu tozlu, kirli bakterilerden kurtulmuş olacaksınız


 
Merkezi Süpürge Nedir?
 
Okul Merkezi Elektrik Süpürgesi
 
Okul merkezi süpürge, Okullar çocuklarımızın her gün gitmiş olduğu ve çok yoğun tempoda vakit geçirilen bir eğitim yuvasıdır. Okullar içerisinde klasik süpürge ile temizlik yapıldığında kablo bağlantılarının yetişmediği yerlerde sürekli yanımızdan ayırmayacağımız 3’lü elektrik aparatıyla temizlik yapılması her defasında bizi zorlayabilir. Klasik elektik süpürgeleri içinde bulunan kir haznesi biriktiğinde ve haznede biriken kirler ısındığında bakteriler etrafa iki kat daha fazla yayılır ve sağlığımızı olumsuz yönde tehdit eder.
 
Merkezi elektrikli süpürge sistemleri sayesinde üretimi içinde bulunduğumuz süpürge sistemi hem zamandan tasarruf yapmanızı sağlayacak ve ince ince biriken toz bakterilerinin etkisinden kurtulacaktır.
 
Eğer çocuklarımızın her hangi bir neden dolayı hastalığı var ise muhakkak çocuğumuzun gitmiş olduğu okul oldukça temiz olmalı ve veliler tarafından okulun temizliğinin rutin olarak yapılıp yapılmadığından emin olması gerekmektedir. Eğer çocuğunuzda astım veya tozlara karşı bir alerjenlik durumu var ise muhakkak o okulun temiz olması, okulun profesyonel temizlik malzemeleri kullanarak temizlenmesi gerekmektedir. Merkezi elektrik süpürgesi sisteminin de asıl amacı budur.
 
Merkezi elektrik süpürgesi sisteminin tüm toz ve bakterilere karşı çocuklarınızı koruyacak ve okullar içinde profesyonel temizlik yapma olanağı tanıyacaktır


 
MERKEZİ ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE SİSTEMİ
(CENTRAL VACUUM CLEANER SYSTEM)
 
Merkezi elektrik sistemi sayesinde diğer sıradan ev temizlik süpürgeleri unutularak, her yere ulaşabilen, kolay bir temizlik imkanı sağlayan merkezi süpürge sisteminin tanıtımını yapmaktayız. Ev içinde normal bir süpürge ile kabloların, hortumların yetişmediği yerlerde zor temizlik yaparız. Merkezi süpürge sistemi sayesinde evlerde, ofislerde ve kısacası tüm yaşam alanları içerisinde duvar hatlarının içerisinden gelen tesisat sistemiyle bulunduğunuz ortam içinde her yeri çok rahatlık ile temizleyebileceksiniz. Artık temizlik yapmak sizler için kabus değil, mutluluk verici bir iş dalı haline gelecektir.
 
Merkezi Süpürge Hangi Alanlarda Kullanılır?
 
Merkezi elektrik süpürgesi evlerde, hastanelerde, villalarda, otellerde, kamu ve kısacası yaşamınızı sürdürmüş olduğunuz her yerde merkezi süpürge sistemini kullanabilirsiniz.
Bu son teknoloji ürün sayesinde yüksek gelen elektrik faturalarından kurtulmuş olacak, bulunduğunuz ortam içerisinde gayet güzel bir temizlik yapmanızı sağlayacaksınız

 
Merkezi Süpürge Nasıl Çalışır?
 
Merkezi süpürge tesisatına en çok zaman geçirmiş olduğumuz yer olan evlerden örnek vermek gerekirse; Ev içinde ilk olarak her odada bulunacak şekilde süpürge boru tesisatı duvar hatları içerisinden geçecek şekilde tasarlanır.
Merkezi kabin ise evinizin banyo, mutfak yani kısacası kör noktada kalacak şekilde montajı yapılır.
Her oda içerisine döşenen boru hatları sayesinde eviniz içerisinde her yere çok kolay müdahale ederek her yerin temizliğini yapabileceksiniz.
 
Oldukça yüksek hava akışı sayesinde hiçbir yerde toz kalmadan profesyonel temizlik firmalarının yapmış olduğu gibi bir temizlik yapma şansına sahip olacaksınız.
 
Satışını yapmış olduğumuz ürün tüm dünyada kullanılan, bir çok araştırmacı bilim adamı ve sağlık doktorları tarafından test edilmiş ve onaylanmış bir üründür.
 
Hem temizlik bakımından hem de yüksek maliyetleri aşacak temizlik ürünlerinin yanı sıra oldukça ergonomik bir sistemidir.
 
Müşterimizin isteği doğrultusunda döşenen boru emiş hat boruları yüksek vakum teknolojisiyle ulaşılması zor olan yerlerin temizliğini çok rahatlık ile yapabileceksiniz.
 
Merkezi elektrik süpürgesi o kadar sessiz çalışma özelliğine sahiptir ki gece eviniz içinde saat kaç olursa olsun hiç kimseyi rahatsız etmeden temizlik yapma imkanı sağlar.
 
Eğer iş hayatınız çok yoğun geçiyor ve temizlik yapmaya zamanınız yok ise gece geç saatlerde evinizde bile olsanız kimseyi hiç rahatsız etmeden temizlik yapabilirsiniz.


 
Bodrum Merkezi Süpürge Sistemleri
İzmir Merkezi Süpürge Sistemleri
Marmaris Merkezi Süpürge Sistemleri
Fethiye Merkezi Süpürge Sistemleri
Muğla Merkezi Süpürge Sistemleri
Denizli Merkezi Süpürge Sistemleri
 
Restaurant Merkezi Süpürge Sistemi
Ev Merkezi Süpürge Sistemi
Kafe Merkezi Süpürge Sistemi
 
Fiyatımız temsilidir. Ücretsiz keşif için firmamızda destek alabilirsiniz. Firmamız 33 yıldır Mühendislik, Yenilenebilir Enerji ve Teknolojik yapı sistemleri üzerine hizmet vermektedir.
CENTRAL VACUUM SYSTEMS TURKEY
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622
Hava Durumu
Saat
Takvim
Üyelik Girişi
Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam29
Toplam Ziyaret181598