PROFESYONEL SERVİS HİZMETLERİ

Vaillant Isı Pompası Sistemleri

Geleneksel ısıtma sistemleri pahalı fosil yakıtları kullanmaktadır.

 

Isı pompası teknolojisini kullanan ısıtıcılar çok daha verimli bir biçimde çalışmakta ve fosil yakıtları ya da elektriği esas alan geleneksel bir ısıtma sistemine oranla daha fazla enerjiyi muhafaza etmektedir.

 

Toplam masrafınız çok düşük bir miktardaki elektrik faturası olacaktır, ancak bu miktarı iyi kazanç sağlayan bir yatırım olarak düşünebilirsiniz.

 

Bodrum Isı Pompası Sistemleri - Vaillant, 1 kilowatt'lık elektrik enerjisinden 3 ile 5 kilowatt'lık ısı enerjisi üretmektedir.

 

Muğla Isı Pompası Sistemleri - Vaillant motorin, gaz veya diğer tehlikeli maddeler kullanmaz dolayısıyla bu maddelerin getirdiği riskler de engellenmiş olur.

Buna ek olarak herhangi bir gaz bağlantısına veya yakıt tankına gerek yoktur.

Tank sızıntısından dolayı zehirlenme, koku, patlama veya kirlenme gibi bir risk içermez.

 

Marmaris Isı Pompası Sistemleri - Vaillant ısıyı havadan alır. Herhangi bir yerin kazılmasına veya sondaja gerek yoktur. Hem dış ünite hem de iç ünite kompakt bir tasarıma sahiptir.

  

Dış ünite, çatıda olmak üzere binanın dışında herhangi bir yere yerleştirilebilir.

 

Isı Pompası Sistemleri - Vaillant dumansız ve alevsiz çalıştığı için iç ünitenin bulunduğu odada baca veya sabit havalandırmaya gerek yoktur.

 

Fosil yakıt ile çalışan ısıtma sistemlerine alternatif olarak geliştirilen Vaillant havadan suya ısı pompası, dış havada bulunan ısıyı alarak evinize taşır.

Böylece ısınma masraflarınızın büyük bir kısmı dış ortam havasından sağlanmış olur.

Böylece hem çevreye zarar verilmezken, ısınma masraflarınız da ciddi oranda düşürülmüş olur.

 

Bir ısı pompası için sadece bir ısı kaynağı (hava), iki ısı eşanjörü (bir tanesi ısıyı absorbe etmek, diğeri ısıyı mahale aktarmak için) ve sistemin çalışmasını sağlamak için göreceli olarak düşük miktarda elektrik enerjisi gereklidir.

 

Isı pompası enerjiyi çevreden sağlamaktadır.

 

Isı Pompası Sistemleri - Vaillant sisteminde kaynak dışarıdaki havadır. Isı pompası enerjiyi belirli bir sıcaklıkta alır, bu sıcaklığı yükseltir ve ardından bir akışkana aktarır.

 

Isı Pompası Sistemleri - Vaillant Isı Pompası sisteminde kullanılan akışkan sudur ve radyatörler, döşemeden ısıtma sistemi veya fan coil üniteleri içersinde dolaşır.

 

Datça Isı Pompası Sistemleri - Vaillant Isı Pompası hem yeni hem de restorasyon uygulamaları için kullanılabilir ve standart radyatörlere, döşemeden ısıtma sistemlerine veya fan coil ünitelerine bağlanabilir.

 

Halihazırda bir ısıtma sistemine sahipseniz, bu sistemi bütünüyle değiştirmenize gerek yoktur.

 

İzmir Isı Pompası Sistemleri - Vaillant Isı Pompası radyatör, yerden ısıtma ve fancoile bağlanabilme özelliği sayesinde tüm ısıtma uygulamalarına olanak tanımaktadır.

 

Kışın ısıtma yapan sistem aynı zamanda sıcak yaz aylarında evinizin iklimlendirilmesi özelliğine de sahiptir.

  

Evinizin ekonomik bir şekilde ısıtılıp – soğutulmasını sağlayan Isı Pompası Sistemleri - Vaillant Isı Pompası tüm yıl boyunca kullanım suyunuzu da ısıtacak şekilde en son teknoloji kullanılarak geliştirilmiştir.

 

Sizin yapmanız gereken tek şey, standart olarak sunulan uzaktan kumandanızın tuşlarına dokunarak yaz – kış evinizin tasarruflu bir şekilde iklimlendirilmesini sağlamaktır.

 

Isı Pompası Sistemleri - Vaillant Isı Pompası ısınma ihtiyaçlarınızı karşılamanın yanı sıra evinize sıcak kullanım suyu sağlar. Ayrıca, sıcak yaz günleri için soğutma yaparak siz ve aileniz için konforlu ortamlar yaratır.

 

Isı Pompası Sistemleri - Vaillant Isı Pompası fosil yakıtlara veya elektriğe dayalı klasik bir ısıtma sistemine göre 5 kat daha verimli çalışır. Dış havadaki ısıyı kullanarak daha az enerji sarf eder ve konforu kesintisiz şekilde yaşamaya devam edersiniz. Ayrıca bakım ihtiyacı çok düşük olduğundan işletim maliyeti de minimum seviyededir. Inverter kompresör teknolojisi ile enerji tasarrufunuz çok daha yüksek olur.

 

Fethiye Isı Pompası Sistemleri - Vaillant Isı Pompası doğal bir enerji kaynağı kullanmaktadır. Dış ünite ısıyı dışarıdaki havadan elde eder ve ısıtmayı sağlamak için yeterince yüksek bir seviyeye yükseltir. Daha sonra bu ısı soğutucu borular vasıtasıyla iç üniteye transfer edilmektedir. (Böylece, ilave bir avantaj olarak borular asla donmaz). Kompakt dış ünite delme ya da kazı çalışmaları olmaksızın apartman daireleri de dahil olmak üzere tüm evlere kolaylıkla kurulmaktadır. Dış ünite iki kapasite gamı ile sunulmaktadır

 

Isı Pompası Sistemleri - Vaillant Isı Pompası iç ve dış ünite sistemlerine ek olarak tüm hidrolik parçaların dış ünite içersinde yer aldığı, monoblok bir sistem geliştirmiştir.Bu yeni sistemde soğutucu akışkan hatları yerine kullanılan su boruları, dış üniteden getirilerek iç ortama döşenir ve böylece montaj işleminin daha hızlı ve kolay gerçekleştirilmesini sağlar.

Isı Pompası Sistemleri - Vaillant Isı pompasının monoblok farklı modelleri mevcuttur

Bütün ısı pompaları iyi dizayn edilmiş yerden ısıtma sistemleri ile en az elektrik harcar.


 

Eğer yerden ısıtma sisteminiz 50-55 C su besleme sıcaklığına göre dizayn edilmişse daha fazla elektrik tüketecektir.

BODRUM MÜHENDİSLİK ısı hesaplamalarını 35-40 C besleme suyu sıcaklığına göre gerçekleştirir.

 

Isıtma ve sıcak su sistemi ısı pompası cihazı ile yada güneş enerjisi destekli sağlanır.

Isıtma sistemi yerden ısıtma olması durumunda harcanacak enerji çok daha düşük olacaktır.

Isı pompası cihazlarımız kışın ısıtma ve sıcak su yanında yazında serinletme & soğutma amaçlı olarak kullanılabilir.

Isı pompası cihazlarının serinletme amaçlı kullanımı bir kaç şekilde olabilir.

Eğer aktif soğutma isteniyorsa Fan Coil cihazları kullanılmalıdır. Serinletme için yerden, tavandan ve duvardan serinletmede kullanılabilir.

 

Binanızla ilgili olabildiğince ayrıntılı bilgilerle bize mail yazabilir yada ofisimizde görüşmeye

gelebilirsiniz. Firmamız mühendisleri en uygun çözümü size sunacaktır.

 

Eğer yeni bir inşaatınız var ise mimari projenizi bize mail ile ulaştırınız

 

Sizinde inşaat halinde bir projeniz var ise ; projenizi bize mail ile ulaştırınız .

 

BODRUMMÜHENDİSLİK olarak yerden ısıtma , fan coil ve ısı pompası teklif çalışmanızı kısa zamanda mail ile size ulaştırırız. Eğer bitmiş kullandığınız bir bina ise işletme şartlarınızı bize mail ile ulaştırırsanız ; uygun şartlar var ise size ısı pompası teklif çalışması yaparız.

 

AMATÖRLER ÜRÜN SATAR, PROFESYONELLER ÇÖZÜM

  

BODRUM Isı Pompası Sistemleri - Vaillant ISI POMPASI SİSTEMLERİ

 

Bodrum Isı Pompası Sistemleri

 

aroTHERM Monoblok Hava Kaynaklı Isı Pompaları | Vaillant Bodrum

 

Isı Pompası Sistemleri - Vaillant

 

aroTHERM Monoblok Hava Kaynaklı Isı Pompaları

 

140 yıllık Vaillant tecrübesi ile üretilen VWL 85/2, 115/2, 155/2 kapasitedeki 3 farklı modellerimiz 2 yıl garantilidir.

 

Vaillant aroTHERM Monoblok Hava Kaynaklı Isı PompalarıVaillant aroTHERM Monoblok Hava Kaynaklı Isı PompalarıVaillant aroTHERM Monoblok Hava Kaynaklı Isı PompalarıVaillant aroTHERM Monoblok Hava Kaynaklı Isı PompalarıVaillant aroTHERM Monoblok Hava Kaynaklı Isı PompalarıVaillant aroTHERM Monoblok Hava Kaynaklı Isı PompalarıVaillant aroTHERM Monoblok Hava Kaynaklı Isı PompalarıVaillant aroTHERM Monoblok Hava Kaynaklı Isı PompalarıVaillant aroTHERM Monoblok Hava Kaynaklı Isı PompalarıVaillant aroTHERM Monoblok Hava Kaynaklı Isı PompalarıVaillant aroTHERM Monoblok Hava Kaynaklı Isı PompalarıVaillant aroTHERM Monoblok Hava Kaynaklı Isı PompalarıVaillant aroTHERM Monoblok Hava Kaynaklı Isı Pompaları

8,11 ve 15 kW kapasite seçeneği.

Monoblok(tek gövde) yapısı ile kolay montaj imkanı

Isıtma ve soğutma foksiyonu

Boyler bağlantısı ile sıcak su imkanı

 

Vaillant'ın hava kaynaklı ısı pompaları ihtiyaçlarınıza farklı çözümler sunar.

 

8,11 ve 15 kW kapasite seçeneği.

Monoblok(tek gövde) yapısı ile kolay montaj imkanı

Isıtma ve soğutma foksiyonu

Boyler bağlantısı ile sıcak su imkanı

DC inverter teknolojisi ile yüksek verim ve tasarruf

Yüksek SCOP ve SEER verim performansı

Çevre dostu R410A soğutucu akışkan

Uzun ömürlü ve sessiz Twin Roraty inverter kompresör

Sessiz çalışma özelliği

220 V monofaze bağlantılı

Güneş enerjisi sistemlerine entegre imkanı

-20C ve +46 C dış hava sıcaklığında çalışma

Geniş aksesuar seçeneği

Maksimum 63 C su sıcaklığı

Entegre yüksek verimli sirkülasyon pompası

LCD ekranlı dış hava duyargalı calorMATIC 470/4 otomatik kontrol bağlantısı ile yüksek verim ve konfor.

 

geoTHERM Toprak Kaynaklı Isı Pompaları

 

140 yıllık Vaillant Tecrübesi ile üretilen; VWS 102/2 exclusive (175 lt paslanmaz çelik boylerli) ve 101/2, 141/2, 171/2, 220/2, 300/2, 380/2, 460/2 kapasitedeki 8 farklı toprak kaynaklı modelimiz 2 yıl garantilidir.

 

Vaillant geoTHERM Toprak Kaynaklı Isı PompalarıVaillant geoTHERM Toprak Kaynaklı Isı PompalarıVaillant geoTHERM Toprak Kaynaklı Isı PompalarıVaillant geoTHERM Toprak Kaynaklı Isı PompalarıVaillant geoTHERM Toprak Kaynaklı Isı PompalarıVaillant geoTHERM Toprak Kaynaklı Isı PompalarıVaillant geoTHERM Toprak Kaynaklı Isı PompalarıVaillant geoTHERM Toprak Kaynaklı Isı PompalarıVaillant geoTHERM Toprak Kaynaklı Isı PompalarıVaillant geoTHERM Toprak Kaynaklı Isı PompalarıVaillant geoTHERM Toprak Kaynaklı Isı Pompaları

Yüksek verimli scroll kompresör

Entegre 175 lt boylerli

Paslanmaz çelik eşanjör

Dahili kaynak pompası

Vaillant'ın toprak kaynaklı ısı pompaları ihtiyaçlarınıza farklı çözümler sunar.

 

Yüksek verimli scroll kompresör

Entegre 175 lt boylerli

Paslanmaz çelik eşanjör

Dahili kaynak pompası

Max. 62 °C tesisat suyu sıcaklığı

Enerji grafik göstergeli

Çevre dostu R407C soğutucu akışkan

Yatay serme veya dikey sondaj imkanı

Sessiz çalışma

 

geoTHERM Su Kaynaklı Isı Pompaları

 

140 yıllık Vaillant Tecrübesi ile üretilen; VWS 102/2 exclusive (175 lt paslanmaz çelik boylerli) ve 101/2, 141/2, 171/2, 220/2, 300/2, 380/2, 460/2 kapasitedeki 8 farklı su kaynaklı modelimiz 2 yıl garantilidir.

Vaillant geoTHERM Su Kaynaklı Isı PompalarıVaillant geoTHERM Su Kaynaklı Isı PompalarıVaillant geoTHERM Su Kaynaklı Isı PompalarıVaillant geoTHERM Su Kaynaklı Isı PompalarıVaillant geoTHERM Su Kaynaklı Isı PompalarıVaillant geoTHERM Su Kaynaklı Isı PompalarıVaillant geoTHERM Su Kaynaklı Isı PompalarıVaillant geoTHERM Su Kaynaklı Isı PompalarıVaillant geoTHERM Su Kaynaklı Isı PompalarıVaillant geoTHERM Su Kaynaklı Isı PompalarıVaillant geoTHERM Su Kaynaklı Isı Pompaları

Yüksek verimli scroll kompresör

Entegre 175 lt boylerli

Paslanmaz çelik eşanjör

Dahili kaynak pompası

Vaillant'ın su kaynaklı ısı pompaları ihtiyaçlarınıza farklı çözümler sunar.

 

Yüksek verimli scroll kompresör

Entegre 175 lt boylerli

Paslanmaz çelik eşanjör

Dahili kaynak pompası

Max. 62 °C tesisat suyu sıcaklığı

Enerji grafik göstergeli

Çevre dostu R407C soğutucu akışkan

Yatay serme veya dikey sondaj imkanı

Sessiz çalışma

 

geoSTOR

 

140 yıllık Vaillant tecrübesi ile üretilen 300 / 400 litre hacimli ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

 

Vaillant geoSTOR

Vaillant geoSTOR

Sıcak Su Boylerleri

 

Isı pompasına özel dizayn boyler

Geniş serpantin alanı

Düşük sıcaklık çalışmasına uygun

Bakır spiralli tek serpantinli

Magnezyum anot koruma

Yüksek ısı izolasyonu

Sıcak Su Boylerleri

 

Isı pompasına özel dizayn boyler

Geniş serpantin alanı

Düşük sıcaklık çalışmasına uygun

Bakır spiralli tek serpantinli

Magnezyum anot koruma

Yüksek ısı izolasyonu

Isıtma cihazları ve kazanlara bağlantı

Resirkülasyon bağlantı imkanı

Otomatik kontrol ile dezenfeksiyon

 

allSTOR

140 yıllık Vaillant tecrübesi ile üretilen 500 / 800 / 1000 / 1500 / 2000 litre hacimli ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Vaillant allSTORVaillant allSTORVaillant allSTORVaillant allSTORVaillant allSTOR

Vaillant özel multi fonksiyonlu tank teknolojisi

Isı pompası, güneş enerjisi ve kaskad sistem ile kullanım

Tek sisteme 100 adet kollektör bağlantısı

Tank üzerine sıcak su modülü montajı

Tank üzerine solar modülü mantajı

Kaskad ile 6 ton depolama

Multi Fonksiyonlu Akümülasyon Tankları

 

Vaillant özel multi fonksiyonlu tank teknolojisi

Isı pompası, güneş enerjisi ve kaskad sistem ile kullanım

Tek sisteme 100 adet kollektör bağlantısı

Tank üzerine sıcak su modülü montajı

Tank üzerine solar modülü mantajı

Kaskad ile 6 ton depolama

Mükemmel ısı katman oluşumu

Yüksek verimli ısı izolasyonu

Vaillant geoTHERM Toprak Kaynaklı Isı Pompaları

Vaillant geoTHERM Su Kaynaklı Isı Pompaları

 

VAILLANT ISI POMPASI

Vaillant Isı Pompası

 

Bodrum Isı Pompası Sistemleri

 

aroTHERM Monoblok Hava Kaynaklı Isı Pompaları

 

Isıtma ve soğutma foksiyonu

 

8,11 ve 15 kW kapasite seçeneği.

Monoblok(tek gövde) yapısı ile kolay montaj imkanı

DC inverter teknolojisi ile yüksek verim ve tasarruf

Boyler bağlantısı ile sıcak su imkanı

 

geoTHERM Toprak Kaynaklı Isı Pompaları

 

Yüksek verimli scroll kompresör

 

Max. 62 °C tesisat suyu sıcaklığı

Entegre 175 lt boylerli

Paslanmaz çelik eşanjör

Dahili kaynak pompası

 

geoTHERM Su Kaynaklı Isı Pompaları

 

Paslanmaz çelik eşanjör

 

Yüksek verimli scroll kompresör

Entegre 175 lt boylerli

Çevre dostu R407C soğutucu akışkan

Dahili kaynak pompası

The good feeling of doing the right thing.

 

Vaillant'ın hava kaynaklı ısı pompaları ihtiyaçlarınıza farklı çözümler sunar.

8,5 - 11,5  ve 15,5  kW kapasite seçeneği.

Monoblok(tek gövde) yapısı ile kolay montaj imkanı

Isıtma ve soğutma foksiyonu

Boyler bağlantısı ile sıcak su imkanı

DC inverter teknolojisi ile yüksek verim ve tasarruf

Yüksek SCOP ve SEER verim performansı

Çevre dostu R410A soğutucu akışkan

Uzun ömürlü ve sessiz Twin Rotary inverter kompresör

Sessiz çalışma özelliği

220 V monofaze bağlantılı

Güneş enerjisi sistemlerine entegre imkanı

-20C ve +46 C dış hava sıcaklığında çalışma

Geniş aksesuar seçeneği

Maksimum 63 C su sıcaklığı

Entegre yüksek verimli sirkülasyon pompası

LCD ekranlı dış hava duyargalı calorMATIC 470/4 otomatik kontrol bağlantısı ile yüksek verim ve konfor.

 

VAILLANT 9 KW MONOBLOK ISI POMPASI

VAILLANT 12 KW MONOBLOK ISI POMPASI

VAILLANT 15 KW MONOBLOK ISI POMPASI

Vaillant Arotherm Monoblock Hava Kaynaklı Isı Pompası

HAVA KAYNAKLI ISI POMPASI

Bodrum Vaillant ısı pompası

Vaillant aroTHERM Monoblok Hava Kaynaklı Isı Pompaları

 Vaillant aroTHERM Monoblok Hava Kaynaklı Isı Pompaları

 Vaillant aroTHERM Monoblok Hava Kaynaklı Isı Pompaları

 Vaillant aroTHERM Monoblok Hava Kaynaklı Isı Pompaları

 Vaillant aroTHERM Monoblok Hava Kaynaklı Isı Pompaları

 Vaillant aroTHERM Monoblok Hava Kaynaklı Isı Pompaları

 Vaillant aroTHERM Monoblok Hava Kaynaklı Isı Pompaları

 Vaillant aroTHERM Monoblok Hava Kaynaklı Isı Pompaları

 Vaillant aroTHERM Monoblok Hava Kaynaklı Isı Pompaları

 Vaillant aroTHERM Monoblok Hava Kaynaklı Isı Pompaları

Vaillant geoTHERM Su Kaynaklı Isı Pompaları

 Vaillant geoTHERM Su Kaynaklı Isı Pompaları

 Vaillant geoTHERM Su Kaynaklı Isı Pompaları

 Vaillant geoTHERM Su Kaynaklı Isı Pompaları

 Vaillant geoTHERM Su Kaynaklı Isı Pompaları

 Vaillant geoTHERM Su Kaynaklı Isı Pompaları

 Vaillant geoTHERM Su Kaynaklı Isı Pompaları

 Vaillant geoTHERM Su Kaynaklı Isı Pompaları

 Vaillant geoTHERM Su Kaynaklı Isı Pompaları

 Vaillant geoTHERM Su Kaynaklı Isı Pompaları

 Vaillant allSTOR

 

Vaillant aroTHERM Monoblok Hava Kaynaklı Isı Pompaları

 Vaillant aroTHERM Monoblok Hava Kaynaklı Isı Pompaları

 Vaillant aroTHERM Monoblok Hava Kaynaklı Isı Pompaları

Vaillant geoTHERM Toprak Kaynaklı Isı Pompaları

 Vaillant geoTHERM Toprak Kaynaklı Isı Pompaları

 Vaillant geoTHERM Toprak Kaynaklı Isı Pompaları

 Vaillant geoTHERM Toprak Kaynaklı Isı Pompaları

 Vaillant geoTHERM Toprak Kaynaklı Isı Pompaları

 Vaillant geoTHERM Toprak Kaynaklı Isı Pompaları

 Vaillant geoTHERM Toprak Kaynaklı Isı Pompaları

 Vaillant geoTHERM Toprak Kaynaklı Isı Pompaları

 Vaillant geoTHERM Toprak Kaynaklı Isı Pompaları

 Vaillant geoTHERM Toprak Kaynaklı Isı Pompaları

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.883933.0157
Euro35.783235.9265
Hava Durumu
Saat
Takvim
Üyelik Girişi
Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret182694